Ndriçues i varur Eglo 99694 Calmanera
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 99694 Calmanera

Available:Në gjëndje
16,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99694 pjesë e koleksionit Calmanera. Një ndriçues modern që përshtatet në thuajse çdo ambient të brendshëm si sallon, kuzhinë apo dhe zyrë.
Me material cilësor dhe tepër rezistent çeliku në ngjyrë të zezë.

Përmasat
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 200
Gjatësia (në mm) 900


Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 3X40W

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99694 pjesë e koleksionit Calmanera. Një ndriçues modern që përshtatet në thuajse çdo ambient të brendshëm si sallon, kuzhinë apo dhe zyrë.
Me material cilësor dhe tepër rezistent çeliku në ngjyrë të zezë.

Përmasat
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 200
Gjatësia (në mm) 900


Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 3X40W