Ndriçues i varur Eglo 99273 Esteperra
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 99273 Esteperra

Available:Në gjëndje
10,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 99273 pjesë e linjës Esteperra
Dizajn i thjeshtë, me pjesën e kokës së ndriçuesit prej pëlhure.
I përshtatshëm kryesisht për ambiente ndenje dhe ngrënie. 
Mund të arredoni të gjithë shtëpinë, të harmonizoni dhomën e ndenjes me kuzhinën.  
Cilësi e lartë dhe materiali çelik. 
Me ngjyrë të zezë dhe gold.  
Lloji i ndriçuesit E27
                              
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 380
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X40W (llampa nuk është e përfshirë në paketim)
Ndriçues i varur Eglo, modeli 99273 pjesë e linjës Esteperra Dizajn i thjeshtë, me pjesën e kokës së ndriçuesit prej pëlhure. I përshtatshëm kryesisht për ambiente ndenje dhe ngrënie.  Mund të arredoni të gjithë shtëpinë, të harmonizoni dhomën e ndenjes me kuzhinën.   Cilësi e lartë dhe materiali çelik.  Me ngjyrë të zezë dhe gold.   Lloji i ndriçuesit E27                                Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 380   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia 1X40W (llampa nuk është e përfshirë në paketim)