Ndriçues mural Eglo 98624 POLLICA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural Eglo 98624 POLLICA

Available:Out of Stock
2,600 Lek
Secure
Ndriçues mural Eglo, modeli 98624, pjesë e linjës POLLICA.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë ndërsa materiali i xhamit është qelq i avulluar me ngjyrë të zezë-transparente.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është E14-LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 105
Gjatësia (në mm) 65

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X10W
Ndriçues mural Eglo, modeli 98624, pjesë e linjës POLLICA. Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë ndërsa materiali i xhamit është qelq i avulluar me ngjyrë të zezë-transparente.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është E14-LED.
Përmasat: Lartësia (në mm) 105 Gjatësia (në mm) 65
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X10W