Ndriçues i varur Eglo 98192 Camargo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-30%
Ndriçues i varur Eglo 98192 Camargo
Ndriçues i varur Eglo 98192 Camargo
Ndriçues i varur Eglo 98192 Camargo

Ndriçues i varur Eglo 98192 Camargo

Available:Out of Stock
6,900 Lek 9,900 Lek
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 98192.
Ndriçues nga seria Camargo, për të cilën duhet të blini një llambë E27 me fuqi maksimale 40W.
Është bërë prej çeliku, e lyer me ngjyrë të zezë. 
Kokat e ndriçuesit janë prej xhami opal. 
Gjatësia e ndriçuesit mund të rregullohet sipas dëshirës.
I përshtatshëm për ambiente të brendëshme si dhoma ndenje, gjumi etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Gjerësia (në mm) 200
Gjatësia (në mm) 350

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W
Ndriçues i varur Eglo, modeli 98192. Ndriçues nga seria Camargo, për të cilën duhet të blini një llambë E27 me fuqi maksimale 40W. Është bërë prej çeliku, e lyer me ngjyrë të zezë.  Kokat e ndriçuesit janë prej xhami opal.  Gjatësia e ndriçuesit mund të rregullohet sipas dëshirës. I përshtatshëm për ambiente të brendëshme si dhoma ndenje, gjumi etj.
Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Gjerësia (në mm) 200 Gjatësia (në mm) 350
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W