Ndricues Eglo 97632
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Eglo 97632

Available:Out of Stock
10,500 Lek
Secure
Ndriçues toksor statik Eglo. Modeli 97632
Dizajn i thjeshtë i cili siguron ndriçim të bardhë, të ngrohtë LED në kopshtin tuaj gjatë natës dhe është i përsosur për ambiente moderne ose bashkëkohore të jashtme.
Ndricimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë).
Lumen 1300
Materiali alumin dhe plastikë, me ngjyrë të zezë dhe transparente.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 450
Diametri (në mm) 135

Numri i llambave dhe fuqia: 1X11W
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP65
Ndriçues toksor statik Eglo. Modeli 97632 Dizajn i thjeshtë i cili siguron ndriçim të bardhë, të ngrohtë LED në kopshtin tuaj gjatë natës dhe është i përsosur për ambiente moderne ose bashkëkohore të jashtme. Ndricimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë). Lumen 1300 Materiali alumin dhe plastikë, me ngjyrë të zezë dhe transparente.
Përmasat: Lartësia (në mm) 450 Diametri (në mm) 135
Numri i llambave dhe fuqia: 1X11W Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP65