Ndriçues i varur Eglo 96983 Sabinar
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 96983 Sabinar

Available:Në gjëndje
10,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 96983 pjesë e koleksionit Sabinar
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur në stilin Skandinav.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të mrekullueshme me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo 
Cilësi e lartë dhe materiali çelik dhe druri. 
Lloji i ndriçuesit E27
                              
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 400
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X60W
Ndriçues i varur Eglo, modeli 96983 pjesë e koleksionit Sabinar Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur në stilin Skandinav.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të mrekullueshme me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo 
Cilësi e lartë dhe materiali çelik dhe druri.  Lloji i ndriçuesit E27
                               Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 400   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia 1X60W