Ndriçues i varur Eglo 96865
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-50%
Ndriçues i varur Eglo 96865
Ndriçues i varur Eglo 96865
Ndriçues i varur Eglo 96865

Ndriçues i varur Eglo 96865

Available:Në gjëndje
6,000 Lek 12,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 96865
Një ndriçues modern me ngjyrë të bardhë. 
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Materiali almin dhe plastikë.
Ndricimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë).
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Gjerësia (në mm): 60
Gjatësia (në mm): 790
 
Numri i llambave dhe fuqia: 2X8.5W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 96865 Një ndriçues modern me ngjyrë të bardhë.  I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Materiali almin dhe plastikë. Ndricimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë).   Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Gjerësia (në mm): 60 Gjatësia (në mm): 790   Numri i llambave dhe fuqia: 2X8.5W