Ndriçues tavanor Eglo 95753 PEDREGAL
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-42%
Ndriçues tavanor Eglo 95753 PEDREGAL
Ndriçues tavanor Eglo 95753 PEDREGAL
Ndriçues tavanor Eglo 95753 PEDREGAL

Ndriçues tavanor Eglo 95753 PEDREGAL

Available:Në gjëndje
5,500 Lek 9,600 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 95753, pjesë e linjës PEDREGAL.
Ky ndriçues i llojit LED përbëhet nga material çeliku me ngjyrë kromi.
Dizajni modern i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi etj.

Përmasat:
Gjerësia (në mm) 100
Gjatësia (në mm) 750

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 4X3,3W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 95753, pjesë e linjës PEDREGAL. Ky ndriçues i llojit LED përbëhet nga material çeliku me ngjyrë kromi. Dizajni modern i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi etj.
Përmasat:
Gjerësia (në mm) 100
Gjatësia (në mm) 750
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 4X3,3W