Ndriçues mural Eglo 94925
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues mural Eglo 94925

Available:Në gjëndje
5,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo. Modeli 94925
Një përzierje e stileve moderne dhe vintage në një ndriçues të vetëm.
Ndërthurje e ngjyrës gri dhe argjend.
I përshtatshëm për të gjitha ambientet e shtëpisë, përfshirë edhe zyrat.
Materiali çelik dhe koka e ndricuesit pëlhurë.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm): 305
Gjatësia (në mm): 145
Pjesa e zgjatur (në mm): 195

Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (llampa nuk është e përfshirë në paketim)
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20

 

 

Ndriçues mural Eglo. Modeli 94925 Një përzierje e stileve moderne dhe vintage në një ndriçues të vetëm. Ndërthurje e ngjyrës gri dhe argjend. I përshtatshëm për të gjitha ambientet e shtëpisë, përfshirë edhe zyrat. Materiali çelik dhe koka e ndricuesit pëlhurë. Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm): 305 Gjatësia (në mm): 145 Pjesa e zgjatur (në mm): 195
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (llampa nuk është e përfshirë në paketim) Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20