Ndriçes i jashtëm spot Eglo 94502
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçes i jashtëm spot Eglo 94502

Available:Në gjëndje
3,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo. Modeli 94502
Ndriçues me një dizajn modern me trup të rrumbullakët alumini ngjyrë e zezë me difuzor gold nga brenda.
I përshtatshëm për shtëpinë, zyrën tuaj dhe ambiente të tjera të jashtme.
Ndriçimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë)
Lumen: 340

Përmasat:
Lartësia (në mm): 120
Diametri (në mm): 100
Ndriçues mural Eglo. Modeli 94502 Ndriçues me një dizajn modern me trup të rrumbullakët alumini ngjyrë e zezë me difuzor gold nga brenda. I përshtatshëm për shtëpinë, zyrën tuaj dhe ambiente të tjera të jashtme. Ndriçimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë) Lumen: 340
Përmasat: Lartësia (në mm): 120 Diametri (në mm): 100