Ndriçues i jashtëm Eglo 83433 PARK
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 83433 PARK

Available:Në gjëndje
8,100 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 83433, pjesë e linjës PARK.
Materiali i produktit është alumin i derdhur me ngjyrë antracit ndërsa materiali i xhamit është qelq saten me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 350
Gjatësia (në mm) 200

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues i varur Eglo, modeli 83433, pjesë e linjës PARK. Materiali i produktit është alumin i derdhur me ngjyrë antracit ndërsa materiali i xhamit është qelq saten me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 350 Gjatësia (në mm) 200
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP44 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W