Ndriçues Statik Komodine Eglo 75598 COLINEZZA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-57%
Ndriçues Statik Komodine Eglo 75598 COLINEZZA
Ndriçues Statik Komodine Eglo 75598 COLINEZZA

Ndriçues Statik Komodine Eglo 75598 COLINEZZA

Available:Në gjëndje
2,490 Lek 5,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 75598, pjesë e linjës COLINEZZA.
Ka një material prej çeliku me ngjyre të zezë.
Ky model klasik është i përshtatshëm për ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, etj.
Lloji i ndriçuesit: E14

Përmasat:
Lartësia (në mm) 530

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X20W
Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 75598, pjesë e linjës COLINEZZA. Ka një material prej çeliku me ngjyre të zezë. Ky model klasik është i përshtatshëm për ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, etj. Lloji i ndriçuesit: E14
Përmasat: Lartësia (në mm) 530
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X20W