Ndriçues tavanor Eglo 75505 POGLIOLA-S
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-35%
Ndricues tavanor Eglo 75505 POGLIOLA-S
Ndricues tavanor Eglo 75505 POGLIOLA-S
Ndricues tavanor Eglo 75505 POGLIOLA-S

Ndriçues tavanor Eglo 75505 POGLIOLA-S

Available:Në gjëndje
2,900 Lek 4,500 Lek
Image
Secure
Ndricues tavanor Eglo, modeli 75505, pjesë e linjës POGLIOLA-S.
Ky ndriçues tavanor me model të thjeshtë përbëhet nga çeliku dhe materiali i xhamit është plastik me efekt kristali. 
Ka një ngjyrë të bardhë tërheqëse e cila i përshtatet ambjenteve të brendshme si kuzhinë, banjë dhe dhomë gjumi etj.
Lloji i ndriçuesit është LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 55
Diametri (në mm) 310

Informacione teknike:
Numri i llambave dhe fuqia: 18W
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Klasa e sigurisë 1
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Ndricues tavanor Eglo, modeli 75505, pjesë e linjës POGLIOLA-S. Ky ndriçues tavanor me model të thjeshtë përbëhet nga çeliku dhe materiali i xhamit është plastik me efekt kristali.  Ka një ngjyrë të bardhë tërheqëse e cila i përshtatet ambjenteve të brendshme si kuzhinë, banjë dhe dhomë gjumi etj. Lloji i ndriçuesit është LED.
Përmasat: Lartësia (në mm) 55 Diametri (në mm) 310
Informacione teknike: Numri i llambave dhe fuqia: 18W Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Klasa e sigurisë 1 Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20