Ndriçues tavanor Eglo 75305 Dakar 6
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-50%
Ndriçues tavanor Eglo 75305 Dakar 6
Ndriçues tavanor Eglo 75305 Dakar 6

Ndriçues tavanor Eglo 75305 Dakar 6

Available:Në gjëndje
4,900 Lek 9,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor nga Eglo, modeli 75305, pjesë e linjës Dakar 6.
Ky ndriçues mural përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të bardhë, të kromuar.
Materiali i xhamit është qelq saten e lyer me te bardhë.
Eshtë një model i thjeshtë dhe klasik që i pështatet ambienteve të brendshme sipas dëshirës si dhomë ndenje, dhomë gjumi etj.
Lloji i ndriçuesit është E14-LED-P45.

Përmasat:
Diametri (në mm) 530
Pesha 1,4 Kilogram
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 5X4W
Ndriçues tavanor nga Eglo, modeli 75305, pjesë e linjës Dakar 6. Ky ndriçues mural përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të bardhë, të kromuar. Materiali i xhamit është qelq saten e lyer me te bardhë. Eshtë një model i thjeshtë dhe klasik që i pështatet ambienteve të brendshme sipas dëshirës si dhomë ndenje, dhomë gjumi etj. Lloji i ndriçuesit është E14-LED-P45.
Përmasat: Diametri (në mm) 530 Pesha 1,4 Kilogram   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 5X4W