Ndriçues i varur Eglo 49644 ROCCAMENA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 49644 ROCCAMENA

Available:Në gjëndje
6,500 Lek
Image
Secure

Ndriçues i varur Eglo, modeli 49644, pjesë e linjës ROCCAMENA.

Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë dhe bakër.
Eshtë një model i thjesht i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W

Ndriçues i varur Eglo, modeli 49644, pjesë e linjës ROCCAMENA.

Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë dhe bakër.
Eshtë një model i thjesht i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është E27.   Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W