Ndriçues i varur Eglo 49254 Carlton 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 49254 Carlton 1

Available:Në gjëndje
12,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39634, pjesë e linjës Carlton 1.
Kjo pajisje ndriçimi shton një stil retro në çdo dhomë me dizajnin e tij unik.
Ndiçuesi ka formën e një kafazi me ngjyrë të zezë dhe bakri.
Cilësi e lartë dhe materiali çelik.
Për të krijuar një shkëlqim dekorativ ju këshillojmë të përdorni një nga llambat me fije antike të stilit vintage për të krijuar një ndjenjë klasike mahnitëse.
Lloji i ndriçuesit E27 

Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 310
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X60W (nuk përfshihet në paketim)


Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39634, pjesë e linjës Carlton 1. Kjo pajisje ndriçimi shton një stil retro në çdo dhomë me dizajnin e tij unik. Ndiçuesi ka formën e një kafazi me ngjyrë të zezë dhe bakri. Cilësi e lartë dhe materiali çelik. Për të krijuar një shkëlqim dekorativ ju këshillojmë të përdorni një nga llambat me fije antike të stilit vintage për të krijuar një ndjenjë klasike mahnitëse. Lloji i ndriçuesit E27 
Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 310   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20  Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 1X60W (nuk përfshihet në paketim)