Ndriçues i varur Eglo 49172 Grantham
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-27%
Ndriçues të varur
Ndriçues i varur Eglo 49172 Grantham
Ndriçues të varur

Ndriçues i varur Eglo 49172 Grantham

Available:Në gjëndje
8,700 Lek 12,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 49172 pjesë e linjës Grantham
Ndriçuesi i stilit industrial është një aset për hapësirën e shtëpisë suaj.
Duket veçanërisht mirë mbi një tryezë të dhomës së ndenjes ose të dhomës së ngrënies.
Ndriçuesi është në matrialin çelik në ngjyrë bezhë dhe kromi.
Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 355
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X60W (llampa nuk është e përfshirë në paketim)
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 49172 pjesë e linjës Grantham Ndriçuesi i stilit industrial është një aset për hapësirën e shtëpisë suaj. Duket veçanërisht mirë mbi një tryezë të dhomës së ndenjes ose të dhomës së ngrënies. Ndriçuesi është në matrialin çelik në ngjyrë bezhë dhe kromi. Lloji i ndriçuesit E27 Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 355   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia 1X60W (llampa nuk është e përfshirë në paketim)