Ndriçues i varur Eglo 39592 Salvezinas
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 39592 Salvezinas

Available:Në gjëndje
28,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39592, pjesë e linjës Salvezinas
Me një dizajn abstrakt dhe modern.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Materiali çelik dhe koka e ndiçuesit prej xhami opal-mat me ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit E27

Permasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 520
Gjatësia (në mm) 825

Informacionet teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 2X25W (nuk përfshihen në paketim)
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39592, pjesë e linjës Salvezinas Me një dizajn abstrakt dhe modern. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Materiali çelik dhe koka e ndiçuesit prej xhami opal-mat me ngjyrë të bardhë. Lloji i ndriçuesit E27
Permasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 520 Gjatësia (në mm) 825
Informacionet teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 2X25W (nuk përfshihen në paketim)