Ndriçues i varur Eglo 39545 Pianopoli 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 39545 Pianopoli 1

Available:Në gjëndje
210,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39545, pjesë e linjës Pianopoli 1.
Me një stil modern, elegant dhe të rafinuar.
Ndriçuesi është i dekoruar me pjesë kristali transparent.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
I projektuar për prodhim efikas të dritës në të gjithë dhomën. 40x1.8W është konsumi maksimal i energjisë së ndriçuesit.
Ndriçimi LED, i ngrohtë 3000K. Lumen 9600.
Materiali çelik dhe kristal.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 3340
Diametri (në mm) 780

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Voltage 220-240V 50/60Hz
U out 30-50V
I out 600mA Hz 100Hz
Numri I llambave dhe fuqia 40X1.8W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39545, pjesë e linjës Pianopoli 1. Me një stil modern, elegant dhe të rafinuar. Ndriçuesi është i dekoruar me pjesë kristali transparent. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. I projektuar për prodhim efikas të dritës në të gjithë dhomën. 40x1.8W është konsumi maksimal i energjisë së ndriçuesit. Ndriçimi LED, i ngrohtë 3000K. Lumen 9600. Materiali çelik dhe kristal.
Përmasat: Lartësia (në mm) 3340 Diametri (në mm) 780
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Voltage 220-240V 50/60Hz U out 30-50V I out 600mA Hz 100Hz Numri I llambave dhe fuqia 40X1.8W