Ndriçues i varur Eglo 39093 Basilano
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39093 Basilano

Available:Në gjëndje
57,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39093 pjesë e koleksionit Basiliano. 
Një ndriçues klasik, i krijuar me një dizajn madhështor dhe elegant.
Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje fantastike dhe teje të veçantë.
I familjes së llambadarëve është i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ajo çka ju duhet për dizajnin që ju po kërkoni.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientet tuaja të brendshme me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë konjaku dhe kontura prej kristalesh.
Ndriçimi E14

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1300
Diametri (në mm) 820

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 8X40W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39093 pjesë e koleksionit Basiliano.  Një ndriçues klasik, i krijuar me një dizajn madhështor dhe elegant. Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje fantastike dhe teje të veçantë. I familjes së llambadarëve është i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ajo çka ju duhet për dizajnin që ju po kërkoni.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientet tuaja të brendshme me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë konjaku dhe kontura prej kristalesh. Ndriçimi E14

Përmasat: Lartësia (në mm) 1300 Diametri (në mm) 820
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 8X40W