Ndricues i Varur Eglo 390094
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Varur Eglo 390094

Available:Në gjëndje
39,000 Lek
Image
Secure
 Ndricues i varur Eglo. Modeli 390094
Një dizajn ku ndërthuret eleganca me stilin modern.
Do të plotësojë dizajnin e cdo dhome duke shtuar elementët dekorativë.
Është i përshtatshëm për ambiente të brendshme.
Materiali celik dhe qelq, me ngjyrë bakri dhe të zezë.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1400
Diametri (në mm): 455

Burimi i dritës: E27
Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W
Shkalla e sigurisë: IP20
 


 Ndricues i varur Eglo. Modeli 390094 Një dizajn ku ndërthuret eleganca me stilin modern. Do të plotësojë dizajnin e cdo dhome duke shtuar elementët dekorativë. Është i përshtatshëm për ambiente të brendshme. Materiali celik dhe qelq, me ngjyrë bakri dhe të zezë.   Përmasat: Lartësia (në mm): 1400 Diametri (në mm): 455
Burimi i dritës: E27 Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W Shkalla e sigurisë: IP20