Ndriçues i varur Eglo 390055 Paratebueno
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 390055 Paratebueno

Available:Në gjëndje
130,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390055 pjesë e Paratebueno. Një ndriçues modern me një pamje tepër unike që zor të shihet shpesh. I bërë nga kombinimi cilësor i materialit të çelikut dhe plastikës në formën e zogjve. Për tju dhënë kështu një ndjesi qetësie lumturie dhe harmonie duke ju bërë të ndiheni mirë mbas një dite të lodhshme. Mund të përdoret për të dekoruar sallonet apo dhe dhomat e gjumit.

Përmasat
Lartësia (në mm) 1500
Gjerësia (në mm) 260
Gjatësia (në mm) 1160

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz 
Numri i llambave dhe fuqia 8X4,2W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390055 pjesë e Paratebueno. Një ndriçues modern me një pamje tepër unike që zor të shihet shpesh. I bërë nga kombinimi cilësor i materialit të çelikut dhe plastikës në formën e zogjve. Për tju dhënë kështu një ndjesi qetësie lumturie dhe harmonie duke ju bërë të ndiheni mirë mbas një dite të lodhshme. Mund të përdoret për të dekoruar sallonet apo dhe dhomat e gjumit.

Përmasat
Lartësia (në mm) 1500
Gjerësia (në mm) 260
Gjatësia (në mm) 1160

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz 
Numri i llambave dhe fuqia 8X4,2W