BLENDER ARIETE AR11-0564
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

BLENDER ARIETE AR11-0564

Available:Në gjëndje
4,990 Lek
Image
Secure

Blendy Metal është përzierësi i ri me linja elegante dhe performancë profesionale. E pajisur me tehe çeliku dhe një filxhan qelqi, ajo përgatit smoothie, kokteje, supa dhe kremë në sekonda.

Fuqia 300w
Gjatësia e produktit 18,00 cm
Gjerësia e produktit 15,00 cm
Lartësia e produktit 36.00 cm
Pesha e produktit 2.20 Kg
Pesha e kutisë 2.55 Kg
Pesha master 11.00 Kg

Blendy Metal është përzierësi i ri me linja elegante dhe performancë profesionale. E pajisur me tehe çeliku dhe një filxhan qelqi, ajo përgatit smoothie, kokteje, supa dhe kremë në sekonda.

Fuqia 300w
Gjatësia e produktit 18,00 cm
Gjerësia e produktit 15,00 cm
Lartësia e produktit 36.00 cm
Pesha e produktit 2.20 Kg
Pesha e kutisë 2.55 Kg
Pesha master 11.00 Kg