Blender Vintage 583


Cmimi:
Sale priceLek 9,100

Përshkrimi i produktit

Një gojëmjaltë energjik, një gojëmjaltë kremoze ose një lakër freskuese? Me Ariete's Vintage Blender me gotë qelqi ju mund të përgatisni pije sipas zgjedhjes suaj çdo ditë, duke përzier përbërësit dhe duke i përzier në mënyrë të barabartë. Kupa prej qelqi është rezistente dhe 4 tehu prej çeliku të pandryshkshëm, të kombinuara me 4 shpejtësitë e disponueshme, janë ideale për përzierjen e çfarëdo që preferoni. Falë kapakut të përshtatshëm të matjes, ju gjithashtu mund të futni përbërësit direkt në kupën e blenderit nga vrima në majë të saj. Performanca e një përzierësi të shkëlqyeshëm dhe dizajni tipik i gamës Vintage të Ariete vijnë së bashku në një blender që është i përsosur për të sjellë një prekje të stilit retro në kuzhinën tuaj

You may also like

Recently viewed