BLENDER TEFAL BL300531
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

BLENDER TEFAL BL300531

Available:Në gjëndje
6,990 Lek
Image
Secure

BLENDER TEFAL BL300531

 • Blender i markës Tefal.
 • Mjaft i mirë dhe efikas në punë
 • Material i BLENDER TEFAL BL300531 teper cilësor dhe i lehtë në përdorim
 • Grijini frutat apo berimet dhe bëni lëngun që dëshironi me BLENDER TEFAL BL300531.
 • Nuk zë hapsirë të madhe në kuzhinë.


Informacione teknike

Marka

Tefal

Kodi

BL300531

Fuqia shtrydhese (Watt)

400 W

Kapaciteti

1.75 L

Pjeset mund te lahen ne lavastovilje

PO

Tehet

Celik/Inkos

Materiali i tasit 

Plastik

Nivelet e fuqisë

2

Garancia Normale

2 vjet

BLENDER TEFAL BL300531

 • Blender i markës Tefal.
 • Mjaft i mirë dhe efikas në punë
 • Material i BLENDER TEFAL BL300531 teper cilësor dhe i lehtë në përdorim
 • Grijini frutat apo berimet dhe bëni lëngun që dëshironi me BLENDER TEFAL BL300531.
 • Nuk zë hapsirë të madhe në kuzhinë.


Informacione teknike

Marka

Tefal

Kodi

BL300531

Fuqia shtrydhese (Watt)

400 W

Kapaciteti

1.75 L

Pjeset mund te lahen ne lavastovilje

PO

Tehet

Celik/Inkos

Materiali i tasit 

Plastik

Nivelet e fuqisë

2

Garancia Normale

2 vjet