Blender Philips HR2052/90
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Blender Philips HR2052/90

Available:Në gjëndje
4,390 Lek
Image
Secure

Grirëse e një cilësie maksimale nga marka e mirënjohur Philips.
Në qoftëse doni lëng frutash e keni gati në moment dhe jo vetëm.
Përgatisni salcë domatesh natyrale dhe me domate të freskëta.
Tani nuk ka pse të bleni domatet dhe salcën veç kur mund ta përgatisni në moment në shtëpi.
Ju mundëson përgatitjen e çdo lëngu (përzierje) që ju dëshironi vetëm me një të shtypur butoni.
Materiale cilësor që mund të hiqen për tu larë.


Informacione teknike

Materiali i tasit: Plastik
Garancia e produktit: 24               
Marka: Philips
Tipi: Tavolinë
Fuqia:    450 W
Ngjyra: E zezë
Pjesë që mund të lahen në lavastovilje: Po
Kapaciteti: 1.25 L

Grirëse e një cilësie maksimale nga marka e mirënjohur Philips.
Në qoftëse doni lëng frutash e keni gati në moment dhe jo vetëm.
Përgatisni salcë domatesh natyrale dhe me domate të freskëta.
Tani nuk ka pse të bleni domatet dhe salcën veç kur mund ta përgatisni në moment në shtëpi.
Ju mundëson përgatitjen e çdo lëngu (përzierje) që ju dëshironi vetëm me një të shtypur butoni.
Materiale cilësor që mund të hiqen për tu larë.


Informacione teknike

Materiali i tasit: Plastik
Garancia e produktit: 24               
Marka: Philips
Tipi: Tavolinë
Fuqia:    450 W
Ngjyra: E zezë
Pjesë që mund të lahen në lavastovilje: Po
Kapaciteti: 1.25 L