BLENDER PHILIPS HR2162/90
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

BLENDER PHILIPS HR2162/90

Available:Në gjëndje
7,990 Lek
Image
Secure

BLENDER PHILIPS HR2162/90

 • BLENDER PHILIPS HR2162/90 një blender të një cilësie dhe efikasiteti maksimal.
 • Lehtësojeni punën në bërjen e lëngjeve me anë të BLENDER PHILIPS HR2162/90.
 • I lehtë në përdorim dhe mjaft praktik.
 • Një aksesor tepër i mirë për shtëpinë tuaj.

Informacione teknike

Marka

Philips

Kodi 

HR2162/90

Fuqia shtrydhese (Watt)

600 W

Kapaciteti

2 L

Funksioni

Coptues,Smoothie

Depozite 

Plastike

Pjeset lahen ne lavastovilje

PO

Gote me tregues mates

PO

Nivelet e fuqisë

5

Garancia Normale

2 vjet


BLENDER PHILIPS HR2162/90

 • BLENDER PHILIPS HR2162/90 një blender të një cilësie dhe efikasiteti maksimal.
 • Lehtësojeni punën në bërjen e lëngjeve me anë të BLENDER PHILIPS HR2162/90.
 • I lehtë në përdorim dhe mjaft praktik.
 • Një aksesor tepër i mirë për shtëpinë tuaj.

Informacione teknike

Marka

Philips

Kodi 

HR2162/90

Fuqia shtrydhese (Watt)

600 W

Kapaciteti

2 L

Funksioni

Coptues,Smoothie

Depozite 

Plastike

Pjeset lahen ne lavastovilje

PO

Gote me tregues mates

PO

Nivelet e fuqisë

5

Garancia Normale

2 vjet