BLENDER FUEGO GS-632
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

BLENDER FUEGO GS-632

Available:Në gjëndje
4,990 Lek
Image
Secure

BLENDER FUEGO GS-632

 • Me BLENDER FUEGO GS-632 ju mund te beni lehtesisht smoothie dhe lengje me te shijshem.
 • Blenderi kompakt ka flete celiku inox dhe nje motorr te fuqishem ku gjithashtu mund te grini arra, akullore dhe fasule me lehtesi
 • BLENDER FUEGO GS-632 ka kater funksione/cilesime te ndryshme, keshtu qe gjithmone do te gjeni ate qe deshironi.

Informacione teknike

Marka

Fuego

Kodi

GS-632

Fuqia shtrydhese (Watt)

350 W

Materiali i tasit

Plastik

Kapaciteti 

0.6 L

4 funksione

PO

Garancia Normale

12 muaj

 

 

BLENDER FUEGO GS-632

 • Me BLENDER FUEGO GS-632 ju mund te beni lehtesisht smoothie dhe lengje me te shijshem.
 • Blenderi kompakt ka flete celiku inox dhe nje motorr te fuqishem ku gjithashtu mund te grini arra, akullore dhe fasule me lehtesi
 • BLENDER FUEGO GS-632 ka kater funksione/cilesime te ndryshme, keshtu qe gjithmone do te gjeni ate qe deshironi.

Informacione teknike

Marka

Fuego

Kodi

GS-632

Fuqia shtrydhese (Watt)

350 W

Materiali i tasit

Plastik

Kapaciteti 

0.6 L

4 funksione

PO

Garancia Normale

12 muaj