BLENDER ELEKTROLUX EN-E5HB1-8SS
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

BLENDER ELEKTROLUX EN-E5HB1-8SS

Available:Në gjëndje
10,990 Lek
Image
Secure

BLENDER ELEKTROLUX EN-E5HB1-8SS

 • Perzieresi i dores BLENDER ELEKTROLUX EN-E5HB1-8SS garanton perzjerje me te mire me teknologjine ubnike dhe dizanjin special te teheve dhe te shkopit.
 • Blenderi ju ofron fuqi, komoditet dhe shkathtesi.
 • Gatuani smoothie, salca, pure dhe shume ushqime te tjera me BLENDER ELEKTROLUX EN-E5HB1-8SS.

Informacione teknike

Marka

Elektrolux

Kodi 

EN-E5HB1-8SS

Fuqia shtrydhese (Watt)

800 W

Tehe inoksi

PO

Pjeset mund te lahen ne lavastovilje

PO

Mini-hapese

PO

Nivelet e shpejtesise

2

Garancia Normale

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

380 cm

Gjeresia

71 cm

Lartesia

71 cm

BLENDER ELEKTROLUX EN-E5HB1-8SS

 • Perzieresi i dores BLENDER ELEKTROLUX EN-E5HB1-8SS garanton perzjerje me te mire me teknologjine ubnike dhe dizanjin special te teheve dhe te shkopit.
 • Blenderi ju ofron fuqi, komoditet dhe shkathtesi.
 • Gatuani smoothie, salca, pure dhe shume ushqime te tjera me BLENDER ELEKTROLUX EN-E5HB1-8SS.

Informacione teknike

Marka

Elektrolux

Kodi 

EN-E5HB1-8SS

Fuqia shtrydhese (Watt)

800 W

Tehe inoksi

PO

Pjeset mund te lahen ne lavastovilje

PO

Mini-hapese

PO

Nivelet e shpejtesise

2

Garancia Normale

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

380 cm

Gjeresia

71 cm

Lartesia

71 cm