Blender Electrolux EN-E5HB1-8SS
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Blender Electrolux EN-E5HB1-8SS

Available:Në gjëndje
10,990 Lek
Image
Secure
* Dorezë ergonomike, dizajn profesional i këmbëve prej çeliku inox, ngjyrë e zezë
* Teknologjia e tehut TruFlow® për performancë të lartë
* Funksionim me një dorë me kontroll të qetë shpejtësie, 2 shpejtësi, funksion turbo
* Përfshin: kamxhik, pure patate, enë qelqi (700 ml) dhe mini helikopter.
* Dorezë ergonomike, dizajn profesional i këmbëve prej çeliku inox, ngjyrë e zezë
* Teknologjia e tehut TruFlow® për performancë të lartë
* Funksionim me një dorë me kontroll të qetë shpejtësie, 2 shpejtësi, funksion turbo
* Përfshin: kamxhik, pure patate, enë qelqi (700 ml) dhe mini helikopter.