BLENDER DORE FUEGO BL0297
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

BLENDER DORE FUEGO BL0297

Available:Në gjëndje
4,990 Lek
Image
Secure

BLENDER DORE FUEGO BL0297

 • Blender 4 në 1 nga marka e mirënjohur Fuego.
 • Falë fuqisë së BLENDER DORE FUEGO BL0297, 700 W dhe aksesorëve të tij të cilësisë së lartë, do t'ju lejojë të përgatisni salca, supa, majonezë, smoothie, milk shake dhe shumë më tepër në vetëm pak sekonda.
 • Surprizoni mysafirët dhe familjen tuaj me përgatitje të shkëlqyera me vetëm një mjet profesional të fuqishëm dhe ekonomik BLENDER DORE FUEGO BL0297.

Informacione teknike

Marka

Fuego

Kodi BL0297
Fuqia shtrydhese (Watt)

700 W

Aksesoret e perfshire

PO

Materiali

Xham/Plastik/Inoks

Funksionimi me leve

PO

Garancia Normale

2 vjet

 

BLENDER DORE FUEGO BL0297

 • Blender 4 në 1 nga marka e mirënjohur Fuego.
 • Falë fuqisë së BLENDER DORE FUEGO BL0297, 700 W dhe aksesorëve të tij të cilësisë së lartë, do t'ju lejojë të përgatisni salca, supa, majonezë, smoothie, milk shake dhe shumë më tepër në vetëm pak sekonda.
 • Surprizoni mysafirët dhe familjen tuaj me përgatitje të shkëlqyera me vetëm një mjet profesional të fuqishëm dhe ekonomik BLENDER DORE FUEGO BL0297.

Informacione teknike

Marka

Fuego

Kodi BL0297
Fuqia shtrydhese (Watt)

700 W

Aksesoret e perfshire

PO

Materiali

Xham/Plastik/Inoks

Funksionimi me leve

PO

Garancia Normale

2 vjet