BLENDER DORE FIRST AUSTRIA FA-5272-4
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

BLENDER DORE FIRST AUSTRIA FA-5272-4

Available:Në gjëndje
3,790 Lek
Image
Secure

BLENDER DORE FIRST AUSTRIA FA-5272-4

 • BLENDER DORE FIRST AUSTRIA FA-5272-4 nje nga pajisjet me te domosdoshme te cdo kuzhine.
 • Cmontohet lehete dhe mund te lahet ne lavastovilje.
 • Pergatisni supe,salca dhe pure ne nje kohe shume te shkurter fale funksionit Turbo.

Informacione teknike

Marka

First Austria

Fuqia shtrydhese (Watt)

400 W

Kapaciteti

0.7 L

Materiali

Celik/Inoks

Numri i teheve

4

Funksion Turbo

PO

Nivelet e fuqisë

2

Garancia Normale

2 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 6.00 cm

Gjeresia

 6.00 cm

Lartesia

 36.00 cm

BLENDER DORE FIRST AUSTRIA FA-5272-4

 • BLENDER DORE FIRST AUSTRIA FA-5272-4 nje nga pajisjet me te domosdoshme te cdo kuzhine.
 • Cmontohet lehete dhe mund te lahet ne lavastovilje.
 • Pergatisni supe,salca dhe pure ne nje kohe shume te shkurter fale funksionit Turbo.

Informacione teknike

Marka

First Austria

Fuqia shtrydhese (Watt)

400 W

Kapaciteti

0.7 L

Materiali

Celik/Inoks

Numri i teheve

4

Funksion Turbo

PO

Nivelet e fuqisë

2

Garancia Normale

2 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 6.00 cm

Gjeresia

 6.00 cm

Lartesia

 36.00 cm