Blender 3ne1 - Ariete Pimmy
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Blender 3ne1 - Ariete Pimmy

Available:Në gjëndje
4,090 Lek 6,490 Lek
Image
Secure

Blender 3ne1 - Ariete Pimmy

 • Përzierësi më i mirë shumëfunksional Blender 3ne1 - Ariete Pimmy për grirje, përzierje dhe rrahje
 • Blender zhytës i fuqishëm dhe me shumë qëllime, i cili falë tehut të tij të trefishtë, mund të përziejë çdo përbërës menjëherë. 
 • Është i pajisur me një set të plotë aksesorësh, për përgatitje të ndryshme: Lëvizja dhe filxhani i përzierjes 500 ml e bëjnë atë një pajisje të vogël shtëpie me shumë përdorime, që do të plotësojë çdo nevojë kuzhine.
 • Mund te perdoret ne pozicion stativ ose ta ktheni ne blender dore
 • Ideal per pergatitjen e salcave, pureve etj..
 • Me fuqi 500W dhe 1 nivel shpejtesie + butonin turbo
 • Ena ka kapacitet 500 ml
 • Materiali celik qe nuk ndryshket
 • Me ngjyre te bardhe dhe pjesa e enes material plastike.

Informacione Teknike 

Marka:

Ariete 

Tipi:

Multi blender 3 ne 1

Fuqia:

500 W

Kapaciteti:

500ml

Ngjyra:

E bardhe

Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje:

PO

Numri I aksesorëve:

3

Materiali I tasit:

-

Thikat

3 tehe çeliku inox

Funksione

1 shpejtësi + Funksion turbo

Këmbë që nuk rrëshqasin

PO

Kapak i heqshëm për shtimin e përbërësve

-

Garancia Normale:

 2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

5.5 cm

Gjeresia

6.5 cm

Lartesia

37.5 cm

Blender 3ne1 - Ariete Pimmy

 • Përzierësi më i mirë shumëfunksional Blender 3ne1 - Ariete Pimmy për grirje, përzierje dhe rrahje
 • Blender zhytës i fuqishëm dhe me shumë qëllime, i cili falë tehut të tij të trefishtë, mund të përziejë çdo përbërës menjëherë. 
 • Është i pajisur me një set të plotë aksesorësh, për përgatitje të ndryshme: Lëvizja dhe filxhani i përzierjes 500 ml e bëjnë atë një pajisje të vogël shtëpie me shumë përdorime, që do të plotësojë çdo nevojë kuzhine.
 • Mund te perdoret ne pozicion stativ ose ta ktheni ne blender dore
 • Ideal per pergatitjen e salcave, pureve etj..
 • Me fuqi 500W dhe 1 nivel shpejtesie + butonin turbo
 • Ena ka kapacitet 500 ml
 • Materiali celik qe nuk ndryshket
 • Me ngjyre te bardhe dhe pjesa e enes material plastike.

Informacione Teknike 

Marka:

Ariete 

Tipi:

Multi blender 3 ne 1

Fuqia:

500 W

Kapaciteti:

500ml

Ngjyra:

E bardhe

Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje:

PO

Numri I aksesorëve:

3

Materiali I tasit:

-

Thikat

3 tehe çeliku inox

Funksione

1 shpejtësi + Funksion turbo

Këmbë që nuk rrëshqasin

PO

Kapak i heqshëm për shtimin e përbërësve

-

Garancia Normale:

 2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

5.5 cm

Gjeresia

6.5 cm

Lartesia

37.5 cm