Bide Vitra S20 Incaso
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Bide Vitra S20 Incaso

Available:Në gjëndje
9,100 Lek
Image
Secure

Bide Vitra S20 Incaso

 • Gama jonë e bide-ve VitrA është është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane. 
 • Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative.
 • Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Dizenjuar në linja perfekte, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja.
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka

VitrA

Origjina

Turqi

Seria

S20

Kodi

5509L003-0288

Materiali

Porcelan 

Ngjyra

E bardhë 

Vendosja

Incaso

Perfshihet rubineti

Jo 

Garancia

10 vjet

 

Përmasat

Gjatesia 

54 cm

Gjeresia

36 cm

 

Bide Vitra S20 Incaso

 • Gama jonë e bide-ve VitrA është është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane. 
 • Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative.
 • Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Dizenjuar në linja perfekte, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja.
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka

VitrA

Origjina

Turqi

Seria

S20

Kodi

5509L003-0288

Materiali

Porcelan 

Ngjyra

E bardhë 

Vendosja

Incaso

Perfshihet rubineti

Jo 

Garancia

10 vjet

 

Përmasat

Gjatesia 

54 cm

Gjeresia

36 cm