BERESE PAMBUK SHEQERI ARIETE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

BERESE PAMBUK SHEQERI ARIETE

Available:Në gjëndje
5,590 Lek 6,890 Lek
Image
Secure

BERESE PAMBUK SHEQERI ARIETE , 2973 Blu

 • Embelsira pambuku per festa zbavitese!
 • Makineria Candy Candy berese pambuk sheqeri Ariete Party Time line ju lejon te pergatisni pambuk sheqeri ne shtepi ashtu si ne dyqan.
 • E persosur per te sjelle gezim ne festa si edhe per te argetuar femijet .
 • Zgjidhni aromen e embelsirave te forta dhe pergatitni sa me shume shije karamelesh pambuku, shumengjyresh, te embel dhe argetues.
 • Femijet do ta pelqejne ate dhe do te argetohen duke bere pambuk sheqeri ne shtepi per t'u kenaqur me miqte

Informacione teknike

Marka

 Ariete 

Modeli

2973 

Kodi 

00C297300AR0

Fuqia

450 Watts

Kone karamele pambuku

4

Garancia

2 vjet

 

Permasa 

Gjatesia

28 cm

Gjeresia

28 cm

Lartesia

26 cm

BERESE PAMBUK SHEQERI ARIETE , 2973 Blu

 • Embelsira pambuku per festa zbavitese!
 • Makineria Candy Candy berese pambuk sheqeri Ariete Party Time line ju lejon te pergatisni pambuk sheqeri ne shtepi ashtu si ne dyqan.
 • E persosur per te sjelle gezim ne festa si edhe per te argetuar femijet .
 • Zgjidhni aromen e embelsirave te forta dhe pergatitni sa me shume shije karamelesh pambuku, shumengjyresh, te embel dhe argetues.
 • Femijet do ta pelqejne ate dhe do te argetohen duke bere pambuk sheqeri ne shtepi per t'u kenaqur me miqte

Informacione teknike

Marka

 Ariete 

Modeli

2973 

Kodi 

00C297300AR0

Fuqia

450 Watts

Kone karamele pambuku

4

Garancia

2 vjet

 

Permasa 

Gjatesia

28 cm

Gjeresia

28 cm

Lartesia

26 cm