Bërëse Krepash Russel Hobbs 20920-56
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Bërëse Krepash Russel Hobbs 20920-56

Available:Në gjëndje
5,990 Lek
Image
Secure
Bërëse krepash e markës Russell Hobbs, modeli 20920-56.
Krepat janë gati vetëm në pak sekonda.
Pajisja ruan nxehtësinë konstante duke zgjedhur temperaturën e dëshiruar me anë të termostatit.
Pllaka për bërjen e krepave është jo ngjitëse dhe nuk lejon që brumi të ngjisë.
Në paketim do të gjeni edhe aksesorë të tjerë ndihmës.

Informacione teknike
Marka: Russell Hobss
Fuqia: 1000 W
Permasat: 32 x 36 x 8 cm
Diametri: 30 cm
Garancia e produktit: 24 muaj
Ngjyra: E zezë
Bërëse krepash e markës Russell Hobbs, modeli 20920-56. Krepat janë gati vetëm në pak sekonda. Pajisja ruan nxehtësinë konstante duke zgjedhur temperaturën e dëshiruar me anë të termostatit.
Pllaka për bërjen e krepave është jo ngjitëse dhe nuk lejon që brumi të ngjisë.
Në paketim do të gjeni edhe aksesorë të tjerë ndihmës.

Informacione teknike
Marka: Russell Hobss
Fuqia: 1000 W Permasat: 32 x 36 x 8 cm Diametri: 30 cm
Garancia e produktit: 24 muaj
Ngjyra: E zezë