Berese Krepash First Austria FA-5307
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Berese Krepash First Austria FA-5307

Available:Në gjëndje
4,690 Lek
Image
Secure
Bërëse krepash e markës First Austria, modeli FA-5307.
Krepat janë gati vetëm në pak sekonda.
Pajisja ruan nxehtësinë konstante duke zgjedhur temperaturën e dëshiruar me anë të termostatit dhe pllaka që ajo ka nuk lejon që brumi të ngjisë.
Me Fuqi 1000 W
Tensioni 220-240 V
Permasat : 33 X 31 X 6,5 cm
Bërëse krepash e markës First Austria, modeli FA-5307. Krepat janë gati vetëm në pak sekonda. Pajisja ruan nxehtësinë konstante duke zgjedhur temperaturën e dëshiruar me anë të termostatit dhe pllaka që ajo ka nuk lejon që brumi të ngjisë. Me Fuqi 1000 W Tensioni 220-240 V Permasat : 33 X 31 X 6,5 cm