BERESE KREPASH FA-5307
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

BERESE KREPASH FA-5307

Available:Në gjëndje
4,690 Lek
Image
Secure
BERESE KREPASH FA-5307
 • BERESE KREPASH FA-5307 me pjekje te shpejte te brumit te krepave ne 30 sekonda.
 • Diametri 20 cm e ben ideal per krepa te madhesise perfekte per te gjithe familjen.
 • Me veshje jo ngjitese per te mos i djegur apo ngjitur krepat duke ruajtur shijen e tyre.
 • Fuqi e larte 1000w dhe kordon i gjate per me shume prakticitet ne kuzhinen tuaj.

Informacione Teknike 

Marka:

FIRST AUSTRIA

Kodi

FA-5307

Tipi:

Berese Krepash

Fuqia:

1000 W

Pllaka qe nuk ngjitin:

PO

Programe temperature:

PO

Garancia Normale:

 12 Muaj

 

Permasat

Gjatesia: 31 cm
Gjeresia: 33 cm

Thellesia:

6.5 cm

BERESE KREPASH FA-5307
 • BERESE KREPASH FA-5307 me pjekje te shpejte te brumit te krepave ne 30 sekonda.
 • Diametri 20 cm e ben ideal per krepa te madhesise perfekte per te gjithe familjen.
 • Me veshje jo ngjitese per te mos i djegur apo ngjitur krepat duke ruajtur shijen e tyre.
 • Fuqi e larte 1000w dhe kordon i gjate per me shume prakticitet ne kuzhinen tuaj.

Informacione Teknike 

Marka:

FIRST AUSTRIA

Kodi

FA-5307

Tipi:

Berese Krepash

Fuqia:

1000 W

Pllaka qe nuk ngjitin:

PO

Programe temperature:

PO

Garancia Normale:

 12 Muaj

 

Permasat

Gjatesia: 31 cm
Gjeresia: 33 cm

Thellesia:

6.5 cm