ASPIRATOR ZETA BHC94750BA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

ASPIRATOR ZETA BHC94750BA

Available:Në gjëndje
49,990 Lek
Image
Secure

ASPIRATOR ZETA BHC-94750BA

 • Klasike, por me nje dizajn inovativ. ASPIRATOR ZETA BHC94750BA nje element muri qe kombinon performancen e shkelqyer me linjat thelbesore .
 • E disponueshme ne versionin thithes ose filtrues.
 • Ndricim LED sjell performance shume te larte me konsum te ulet energjie (Energy Class A) dhe kontroll kapacitiv me prekje/elektronik si edhe mekanike.
 • ASPIRATOR ZETA BHC94750BA menaxhon 3 shpejte si edhe ndricimin, alarmin e filtrit dhe kohematesin per fikjen me kohe.
 • Informacionet teknike

Marka

ZETA

Modeli

BHC94750BA

Kategoria

Aspirator

Tipi

Elektronik/Mekanik

Fuqia thithese 

770 m3/ore

Ndricimi LED

PO

Numri i llambave

2

Nivelet e thithjes

3 nivele

Niveli i zhurmes 

71 dB

Filtra per riqarkullim te ajrit

JO

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjeresia (cm)

 90 cm

Lartesia (cm)

 118 cm

Thellesia (cm)

 45 cm

ASPIRATOR ZETA BHC-94750BA

 • Klasike, por me nje dizajn inovativ. ASPIRATOR ZETA BHC94750BA nje element muri qe kombinon performancen e shkelqyer me linjat thelbesore .
 • E disponueshme ne versionin thithes ose filtrues.
 • Ndricim LED sjell performance shume te larte me konsum te ulet energjie (Energy Class A) dhe kontroll kapacitiv me prekje/elektronik si edhe mekanike.
 • ASPIRATOR ZETA BHC94750BA menaxhon 3 shpejte si edhe ndricimin, alarmin e filtrit dhe kohematesin per fikjen me kohe.
 • Informacionet teknike

Marka

ZETA

Modeli

BHC94750BA

Kategoria

Aspirator

Tipi

Elektronik/Mekanik

Fuqia thithese 

770 m3/ore

Ndricimi LED

PO

Numri i llambave

2

Nivelet e thithjes

3 nivele

Niveli i zhurmes 

71 dB

Filtra per riqarkullim te ajrit

JO

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjeresia (cm)

 90 cm

Lartesia (cm)

 118 cm

Thellesia (cm)

 45 cm