ASPIRATOR SAMSUNG NK-24M5060SS
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

ASPIRATOR SAMSUNG NK-24M5060SS

Available:Në gjëndje
37,990 Lek
Image
Secure
ASPIRATOR SAMSUNG NK-24M5060SS
 • FILTER ALUMINI QE LAHET- Nje filter alumini rezistent, qe lahet lehte mbron ventilatorin e daljes dhe zgjat jetegjatesine e motorit . Ai kap ajrin dhe pluhurin perpara se te bllokoje motorin ose te pengoje qarkullimin e ajrit. Dhe ka nevoje te pastrohet vetem çdo 3-4 jave, mjaft lehte pasi mund te lahet duke u futur lehtesisht ne lavastovilje.
 • DRITAT LED- Dritat e shkelqyera LED e bejne gatimin shume te lehte duke ju krijuar mundesine te shihni se çfare po gatuani, duke e shperndare driten njetrajtesisht mbi te gjithe siperfaqen e gatimit. Dhe dritat LED konsumojne shume me pak energji, zgjasin me shume dhe jane me te lehta dhe me ekonomike per t’u nderruar.
 • EKRAN FULL TOUCH- Shijoni nje kontroll me te thjeshte me nje ekran Full Touch te integruar. Paneli i tij i ndritshem LCD eshte i qarte dhe i lehte per t’u lexuar dhe ka te njejtin kontroll intuitiv te nje ekrani me prekje si te nje smartphone, prandaj specifikimet e deshiruara rregullohen me nje prekje te lehte. Pamja e tij elegante dhe ekskluzive do ta permiresoje pamjen e kuzhines suaj.
 • Informacionet teknike

Marka

SAMSUNG

Modeli

NK-24M5060SS

Kategoria

Aspirator

Tipi

Mural

Kontrolli

Elektronik me prekje

Fuqia thithese 

668 m3/ore

Numri i llambave

2

Ekran LCD

PO

Ndricim LED

PO

Nivelet e thithjes

3 nivele

Niveli i zhurmes 

70 dB

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjeresia (cm)

 60 cm

Lartesia (cm)

 115 cm

Thellesia (cm)

 45 cm

ASPIRATOR SAMSUNG NK-24M5060SS
 • FILTER ALUMINI QE LAHET- Nje filter alumini rezistent, qe lahet lehte mbron ventilatorin e daljes dhe zgjat jetegjatesine e motorit . Ai kap ajrin dhe pluhurin perpara se te bllokoje motorin ose te pengoje qarkullimin e ajrit. Dhe ka nevoje te pastrohet vetem çdo 3-4 jave, mjaft lehte pasi mund te lahet duke u futur lehtesisht ne lavastovilje.
 • DRITAT LED- Dritat e shkelqyera LED e bejne gatimin shume te lehte duke ju krijuar mundesine te shihni se çfare po gatuani, duke e shperndare driten njetrajtesisht mbi te gjithe siperfaqen e gatimit. Dhe dritat LED konsumojne shume me pak energji, zgjasin me shume dhe jane me te lehta dhe me ekonomike per t’u nderruar.
 • EKRAN FULL TOUCH- Shijoni nje kontroll me te thjeshte me nje ekran Full Touch te integruar. Paneli i tij i ndritshem LCD eshte i qarte dhe i lehte per t’u lexuar dhe ka te njejtin kontroll intuitiv te nje ekrani me prekje si te nje smartphone, prandaj specifikimet e deshiruara rregullohen me nje prekje te lehte. Pamja e tij elegante dhe ekskluzive do ta permiresoje pamjen e kuzhines suaj.
 • Informacionet teknike

Marka

SAMSUNG

Modeli

NK-24M5060SS

Kategoria

Aspirator

Tipi

Mural

Kontrolli

Elektronik me prekje

Fuqia thithese 

668 m3/ore

Numri i llambave

2

Ekran LCD

PO

Ndricim LED

PO

Nivelet e thithjes

3 nivele

Niveli i zhurmes 

70 dB

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjeresia (cm)

 60 cm

Lartesia (cm)

 115 cm

Thellesia (cm)

 45 cm