ASPIRATOR SAMSUNG AS-0380
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

ASPIRATOR SAMSUNG AS-0380

Available:Në gjëndje
14,990 Lek
Image
Secure
ASPIRATOR SAMSUNG AS-0380
 • Qendron ekstra i paster.
 • FILTËR ALUMINI QË LAHET
 • ASPIRATOR SAMSUNG AS-0380 perbehet nga nje filter alumini rezistent, qe lahet lehte, mbron ventilatorin e daljes dhe zgjat jetegjatesine e motorit. Ai kap ajrin dhe pluhurin perpara se te bllokoje motorin ose te pengoje qarkullimin e ajrit. Dhe ka nevoje te pastrohet vetem çdo 3-4 jave, mjaft lehte pasi mund te lahet duke u futur lehtesisht ne lavastovilje.
 • Mbani ajer te fresket ne kuzhinen tuaj.
 • ASPIRATOR SAMSUNG AS-0380 ka 3 shpejtesi te ventilatorit me fuqi te mjaftueshme motori per te ofruar sasine e duhur te nxjerrjes, duke larguar me efikasitet avujt dhe aromat e gatimit.

Informacionet teknike

Marka

SAMSUNG

Modeli

AS-0380

Kategoria

Aspirator

Fuqia thithese

512 m3/ore

Numri i llambave

2

Nivelet e thithjes

3

Niveli i zhurmes

70 dB

Filter qe lahet

PO

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjeresia

 60 cm

Pesha

 7.6 kg

ASPIRATOR SAMSUNG AS-0380
 • Qendron ekstra i paster.
 • FILTËR ALUMINI QË LAHET
 • ASPIRATOR SAMSUNG AS-0380 perbehet nga nje filter alumini rezistent, qe lahet lehte, mbron ventilatorin e daljes dhe zgjat jetegjatesine e motorit. Ai kap ajrin dhe pluhurin perpara se te bllokoje motorin ose te pengoje qarkullimin e ajrit. Dhe ka nevoje te pastrohet vetem çdo 3-4 jave, mjaft lehte pasi mund te lahet duke u futur lehtesisht ne lavastovilje.
 • Mbani ajer te fresket ne kuzhinen tuaj.
 • ASPIRATOR SAMSUNG AS-0380 ka 3 shpejtesi te ventilatorit me fuqi te mjaftueshme motori per te ofruar sasine e duhur te nxjerrjes, duke larguar me efikasitet avujt dhe aromat e gatimit.

Informacionet teknike

Marka

SAMSUNG

Modeli

AS-0380

Kategoria

Aspirator

Fuqia thithese

512 m3/ore

Numri i llambave

2

Nivelet e thithjes

3

Niveli i zhurmes

70 dB

Filter qe lahet

PO

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjeresia

 60 cm

Pesha

 7.6 kg