ASPIRATOR MICRO 100 VORT QUADRO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

ASPIRATOR MICRO 100 VORT QUADRO

Available:Në gjëndje
6,940 Lek
Image
Secure
• Materiali: plastikë e bardhë ABS
• Diametri nominal 100 mm.
• Rrjedha minimale e ajrit 65 m3 / orë
• Rrjedhja maksimale e ajrit: 90 m3 / orë
• Çertifikatat e IMQ SAFETY dhe IMQ PERFORMANCE

• Materiali: plastikë e bardhë ABS
• Diametri nominal 100 mm.
• Rrjedha minimale e ajrit 65 m3 / orë
• Rrjedhja maksimale e ajrit: 90 m3 / orë
• Çertifikatat e IMQ SAFETY dhe IMQ PERFORMANCE