ASPIRATOR BOSCH DWB-66BC50
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

ASPIRATOR BOSCH DWB-66BC50

Available:Në gjëndje
37,990 Lek
Image
Secure
ASPIRATOR BOSCH DWB-66BC50
 • Filtri i yndyres se ASPIRATOR BOSCH DWB-66BC50 krijon ajer vazhdimisht te fresket dhe te kendshem perpara, gjate dhe pas gatimit
 • Me kanalin e shkarkimit, ajri pastrohet permes nje filtri yndyrash dhe me pas shkarkohet ne mjedisin e jashtem, gje qe siguron cilesi optimale te ajrit ne kuzhine.
 • Ndriçimi: Ndriçimi qe kursen energji siguron ndriçim te bardhe dhe te mire per siperfaqen e tabeles.
 • Informacionet teknike

Marka

BOSCH

Modeli

DWB-66BC50

Kategoria

Aspirator

Tipi

Mural

Fuqia thithese 

590 m3/ore

Numri i llambave

2

Nivelet e thithjes

3 nivele

Niveli i zhurmes 

45 dB

Llama LED

PO

Filtra per riqarkullim te ajrit

JO

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjeresia (cm)

 60 cm

Lartesia (cm)

 60 cm

Thellesia (cm)

 50 cm

ASPIRATOR BOSCH DWB-66BC50
 • Filtri i yndyres se ASPIRATOR BOSCH DWB-66BC50 krijon ajer vazhdimisht te fresket dhe te kendshem perpara, gjate dhe pas gatimit
 • Me kanalin e shkarkimit, ajri pastrohet permes nje filtri yndyrash dhe me pas shkarkohet ne mjedisin e jashtem, gje qe siguron cilesi optimale te ajrit ne kuzhine.
 • Ndriçimi: Ndriçimi qe kursen energji siguron ndriçim te bardhe dhe te mire per siperfaqen e tabeles.
 • Informacionet teknike

Marka

BOSCH

Modeli

DWB-66BC50

Kategoria

Aspirator

Tipi

Mural

Fuqia thithese 

590 m3/ore

Numri i llambave

2

Nivelet e thithjes

3 nivele

Niveli i zhurmes 

45 dB

Llama LED

PO

Filtra per riqarkullim te ajrit

JO

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjeresia (cm)

 60 cm

Lartesia (cm)

 60 cm

Thellesia (cm)

 50 cm