ASPIRATOR BEKO HCF-61620X
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

ASPIRATOR BEKO HCF-61620X

Available:Në gjëndje
27,990 Lek
Image
Secure

ASPIRATOR BEKO HCF-61620X

 • Pamje e qarte e asaj qe gatuan- Nuk eshte gjithmone e lehte te shihni qarte pllaken tuaj, veçanerisht nese aspiratori bllokon driten.Ndriçimi Led ® i ASPIRATOR BEKO HCF-61620X ndriçon pllaken tuaj ne menyre te qarte qe te mund te shihni saktesisht se çfare po ndodh ne tenxheret dhe tiganet tuaj
 • Filter i lehte per pastrim- Askush nuk deshiron te laje me dore filtrat e yndyrshem te aspiratorit dhe tani nuk keni pse te lani ato fale Filtereve Dishwasher-Safe . Thjesht hidhni ato ne pjatalarese, filloni nje cikel normal dhe me pas ktheni perseri ne ASPIRATOR BEKO HCF-61620X.
 • Informacionet teknike

Marka

BEKO

Modeli

HCF-61620X

Kategoria

Aspirator

Tipi

Mural

Fuqia thithese 

600 m3/ore

Numri i llambave

2x20 W/halogen

Nivelet e thithjes

3 nivele

Niveli i zhurmes 

49/70 dB

Filtra per riqarkullim te ajrit

JO

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjeresia (cm)

 60 cm

Lartesia (cm)

 45 cm

Thellesia (cm)

 36 cm

ASPIRATOR BEKO HCF-61620X

 • Pamje e qarte e asaj qe gatuan- Nuk eshte gjithmone e lehte te shihni qarte pllaken tuaj, veçanerisht nese aspiratori bllokon driten.Ndriçimi Led ® i ASPIRATOR BEKO HCF-61620X ndriçon pllaken tuaj ne menyre te qarte qe te mund te shihni saktesisht se çfare po ndodh ne tenxheret dhe tiganet tuaj
 • Filter i lehte per pastrim- Askush nuk deshiron te laje me dore filtrat e yndyrshem te aspiratorit dhe tani nuk keni pse te lani ato fale Filtereve Dishwasher-Safe . Thjesht hidhni ato ne pjatalarese, filloni nje cikel normal dhe me pas ktheni perseri ne ASPIRATOR BEKO HCF-61620X.
 • Informacionet teknike

Marka

BEKO

Modeli

HCF-61620X

Kategoria

Aspirator

Tipi

Mural

Fuqia thithese 

600 m3/ore

Numri i llambave

2x20 W/halogen

Nivelet e thithjes

3 nivele

Niveli i zhurmes 

49/70 dB

Filtra per riqarkullim te ajrit

JO

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjeresia (cm)

 60 cm

Lartesia (cm)

 45 cm

Thellesia (cm)

 36 cm