Aspirator Beko CTB6407X
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Aspirator Beko CTB6407X

Available:Në gjëndje
8,490 Lek 10,290 Lek
Image
Secure

Aspirator inkaso me shinë, i markës Beko CTB6407X.

Me kapacitet maksimal ventilimi 310 m³/orë.

Ndriçim LED, i cili do tju mundësojë një pamje më të qartë të asaj që keni në sobë.

Filtri është e veçanta e këtij aspiratori, mund të hiqet dhe të pastrohet lehtësisht në lavastovilje.

Fuqia 133W

Përmasat (në cm): 30x60x20

 2 vite garanci

MARKA: BEKO
Lloji: INKASO ME SHINE
Gjeresia: 60 CM
Fuqia thithese: 275 m3/ore
Nr.i llambave: 2
Filtra per riqarkullim te ajrit: Jo
Nivelet e thithjes: 3 nivele
Niveli i zhurmes: 49/63 dB
Kategoria: Aspiratore
GARANCIA: 24


Aspirator inkaso me shinë, i markës Beko CTB6407X.

Me kapacitet maksimal ventilimi 310 m³/orë.

Ndriçim LED, i cili do tju mundësojë një pamje më të qartë të asaj që keni në sobë.

Filtri është e veçanta e këtij aspiratori, mund të hiqet dhe të pastrohet lehtësisht në lavastovilje.

Fuqia 133W

Përmasat (në cm): 30x60x20

 2 vite garanci

MARKA: BEKO
Lloji: INKASO ME SHINE
Gjeresia: 60 CM
Fuqia thithese: 275 m3/ore
Nr.i llambave: 2
Filtra per riqarkullim te ajrit: Jo
Nivelet e thithjes: 3 nivele
Niveli i zhurmes: 49/63 dB
Kategoria: Aspiratore
GARANCIA: 24