ARIETE,KALORIFER 11 ELEMENTE 0839 GR
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

ARIETE,KALORIFER 11 ELEMENTE 0839 GR

Available:Në gjëndje
16,990 Lek
Image
Secure

Radiator Vintage Ariete: Komoditeti që dëshironi me stilin që doni

Radiatori i vajit Ariete Vintage është krijuar për të sjellë një klimë mirëqenieje në shtëpinë tuaj me stilin unik dhe linjat e viteve 1950 tipike të linjës Vintage të Aries . Praktike dhe funksionale, elementët e ngrohjes arrijnë temperaturën në pak çaste, duke ju dhënë gjithë ngrohtësinë që ju nevojitet. Radiatori transportohet lehtësisht në çdo dhomë , falë dorezës praktike dhe 4 rrotave të kthyeshme 360 ​​° , që ju shoqërojnë në momentet tuaja të relaksimit: ngroh dhomën e gjumit, banjën para dushit në ditët më të ftohta ose çdo dhomë tjetër në shtëpi dhe, falë 3 niveleve të fuqisë, ju zgjidhni temperaturën që preferoni. Një objekt i vërtetë dizajni që arredon shtëpinë tuaj me stilin elegant Vintage Ariete.

Specifikat e produktit

Fuqia 1100W - 1500W - 2500W
Nivelet e fuqisë 3
Rekomandohet për 30-35 m2
Rrotat 4
Numri i elementeve 11
Gjatësia e produktit 47.00 cm
Gjerësia e produktit 12.00 cm
Lartësia e produktit 67.00 cm
Pesha e produktit 8,35 kg
Radiator Vintage Ariete: Komoditeti që dëshironi me stilin që doni

Radiatori i vajit Ariete Vintage është krijuar për të sjellë një klimë mirëqenieje në shtëpinë tuaj me stilin unik dhe linjat e viteve 1950 tipike të linjës Vintage të Aries . Praktike dhe funksionale, elementët e ngrohjes arrijnë temperaturën në pak çaste, duke ju dhënë gjithë ngrohtësinë që ju nevojitet. Radiatori transportohet lehtësisht në çdo dhomë , falë dorezës praktike dhe 4 rrotave të kthyeshme 360 ​​° , që ju shoqërojnë në momentet tuaja të relaksimit: ngroh dhomën e gjumit, banjën para dushit në ditët më të ftohta ose çdo dhomë tjetër në shtëpi dhe, falë 3 niveleve të fuqisë, ju zgjidhni temperaturën që preferoni. Një objekt i vërtetë dizajni që arredon shtëpinë tuaj me stilin elegant Vintage Ariete.

Specifikat e produktit

Fuqia 1100W - 1500W - 2500W
Nivelet e fuqisë 3
Rekomandohet për 30-35 m2
Rrotat 4
Numri i elementeve 11
Gjatësia e produktit 47.00 cm
Gjerësia e produktit 12.00 cm
Lartësia e produktit 67.00 cm
Pesha e produktit 8,35 kg