Ariete hair straighter gold hair 8144
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ariete hair straighter gold hair 8144

Available:Në gjëndje
8,200 Lek
Image
Secure
Gold Hair nga Ariete është një gamë e produkteve profesionale për kujdesin personal, të dizajnuara totalisht në Itali.

Drejtuesja profesionale "Perfect Style" është bërë me pllaka qeramike shumëfunksionale që punojnë në mënyrë efektive dhe delikate në flokë, duke e lënë atë të hidratuar dhe të ushqyer falë funksionit jonik anti-frizz dhe duke i dhënë asaj një pamje profesionale.

Falë teknologjisë "Fit temp", straightener ruan një temperaturë perfekte dhe konstante që mbron dhe mbron flokët, madje edhe ato të trajtuara. Forma e saj garanton një kapje të sigurt të flokëve dhe një rezultat optimal në një goditje të vetme.

Forma e rrumbullakosur ju lejon të krijoni çdo përfundim, nga kaçurrela në valë, deri në një butësi të përsosur rezistente ndaj lagështirës..
Gold Hair nga Ariete është një gamë e produkteve profesionale për kujdesin personal, të dizajnuara totalisht në Itali.

Drejtuesja profesionale "Perfect Style" është bërë me pllaka qeramike shumëfunksionale që punojnë në mënyrë efektive dhe delikate në flokë, duke e lënë atë të hidratuar dhe të ushqyer falë funksionit jonik anti-frizz dhe duke i dhënë asaj një pamje profesionale.

Falë teknologjisë "Fit temp", straightener ruan një temperaturë perfekte dhe konstante që mbron dhe mbron flokët, madje edhe ato të trajtuara. Forma e saj garanton një kapje të sigurt të flokëve dhe një rezultat optimal në një goditje të vetme.

Forma e rrumbullakosur ju lejon të krijoni çdo përfundim, nga kaçurrela në valë, deri në një butësi të përsosur rezistente ndaj lagështirës..