ARIETE,FSHESE KORRENTI 2754 ME DEPOZITE PLASTIKE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

ARIETE,FSHESE KORRENTI 2754 ME DEPOZITE PLASTIKE

Available:Në gjëndje
16,990 Lek
Image
Secure

shese me korent per pastrim - Ariete 2754

Pastruesi ciklonik pa qese garanton konsum minimal dhe fuqi maksimale te thithjes fale motorit me efikasitet te larte

Me vetem 700W fuqi thithese, siguron pastrim te persosur

Fshesa Red Force nga Ariete eshte e pajisur me filter HEPA, tub teleskopik material alumin te krehur

Ne paketim do te gjeni 3 koka te ndryshme, 1 per pastrimin e tapeteve qilimave etj, 1 koke me pjese furce per pastrimin e dyshemeve dhe nje koke per tapiceri divane etj

Kapaciteti i koshit per mbeturinat eshte 3.5 Litra

shese me korent per pastrim - Ariete 2754

Pastruesi ciklonik pa qese garanton konsum minimal dhe fuqi maksimale te thithjes fale motorit me efikasitet te larte

Me vetem 700W fuqi thithese, siguron pastrim te persosur

Fshesa Red Force nga Ariete eshte e pajisur me filter HEPA, tub teleskopik material alumin te krehur

Ne paketim do te gjeni 3 koka te ndryshme, 1 per pastrimin e tapeteve qilimave etj, 1 koke me pjese furce per pastrimin e dyshemeve dhe nje koke per tapiceri divane etj

Kapaciteti i koshit per mbeturinat eshte 3.5 Litra