Aksesor Spoti Eglo 61711
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Aksesor Spoti Eglo 61711

Available:Out of Stock
1,650 Lek
Secure
Aksesor per spotet Eglo. Modeli 61711
I pershtatshem per spotet inkaso, forme katrore.
Materiali alumin, me ngjyre te bardhe.
 
Permasat:
Lartesia (ne mm): 50
Gjeresia (ne mm): 100
Gjatesia (ne mm): 100
Thellesia e instalimit (ne mm): 130
Nderprerja (ne mm): 90X90
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X35W (llamba nuk eshte e perfshire ne paketim)
Aksesor per spotet Eglo. Modeli 61711 I pershtatshem per spotet inkaso, forme katrore. Materiali alumin, me ngjyre te bardhe.   Permasat: Lartesia (ne mm): 50 Gjeresia (ne mm): 100 Gjatesia (ne mm): 100 Thellesia e instalimit (ne mm): 130 Nderprerja (ne mm): 90X90   Numri i llambave dhe fuqia: 1X35W (llamba nuk eshte e perfshire ne paketim)