Spot Inkaso Eglo 99147 FUEVA 5
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Spot Inkaso Eglo 99147 FUEVA 5

Available:Në gjëndje
1,120 Lek
Image
Secure
Spot Eglo, modeli 99147, pjesë e linjës FUEVA 5.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të bardhë ndersa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model i thjesht i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është LED.

Përmasat:
Diametri (në mm) 86

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 2,7W
Spot Eglo, modeli 99147, pjesë e linjës FUEVA 5. Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të bardhë ndersa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model i thjesht i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është LED.
Përmasat: Diametri (në mm) 86
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 2,7W